stoiska targowe hale stalowe

Szkolenie smed redukcja czasu przezbrojeń maszyn skarszewy

Nauczymy Was podstaw.
W obecnych czasach gdy każda chwila jest przeliczana na pieniądz, my przedstawimy Państwu jak najszybciej ten pieniądz osiągnąć nie tracąc ani jednej chwili. Nasze szkolenia zademonstrują Państwu w jaki sposób zrealizować najszybciej przebudowę lub przezbrojenie maszyny nie tracąc przy tym najcenniejszego czasu. SMED to akronim oznaczający prędkie przezbrojenie w jednocyfrowej liczbie minut, z tej przyczyny szkolenie smed zmniejszenie czasu przezbrojeń maszyn to Państwa oszczędność, idealne wyniki w ilości produkcji oraz uproszczenie procesów z nią powiązanych. Użytkujemy ze sprawdzonych technik pracy w systemie pracy grupowej i zespołowej, oprócz tego nasze szkolenia prowadzi wykształcone kierunkowo grono coachów i trenerów co zapewnia pewne sukcesy po odbytym szkoleniu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap