http://www.blue-service.pl/

Nawożenie warzyw trzcianka

Udaj się na niespotykany odpoczynek do Wisły

Wisła jest tajemniczo usytuowanym kurortem w sercu Beskidu Śląskiego. Uchodzi za wart podkreślenia punkt na turystycznej mapie Polski. W zimie przyciąga amatorów białego szaleństwa, z kolei latem zwabia zapaleńców pieszych wędrówek. Wobec tego właśnie każdy odnajdzie tu nieco dla siebie.
Noclegi Wisła oferują wejście do jednej z najszerszych baz turystyczno – rekreacyjnych w naszym kraju. Opodal wzmiankowanych szlaków górskich i tras narciarskich, można tu korzystać z pobliża innych cenionych ośrodków – Szczyrku, Ustronia a także Bielska – Białej – którejest maksymalnie godzinę drogi samochodem od Wisły.
Miasto jest zarówno ważnym elementem na międzynarodowej mapie sportu, gdyż co roku odbywa się tu Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Przebywanie w tym czasie w Wiśle jest pod każdym względem niezapomnianym doświadczeniem.
Ciepło zapraszamy do Wisły. Czekają tu na Państwa nieograniczone atrakcje. Każdy tu wypatrzy cokolwiek dla siebie o wszelkiej okresie roku, dlatego powinno się tu spędzić wakacje.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap